Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

iPhone 6S Gold 16Gb Neverlock ekstra socuvan, full

339 EUR

Shitet nga: Erik 22 Tet 12:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Prodavam iPhone 6s so 16Gb vnatresna memorija Gold ( zlatna boja )
Telefonot e fabricki NEVERLOCK ( raboti na site SIM karticki)
Super socuvan i celosno funkcionalen i ispraven bez nikakov problem, nikogas ne otvaran nitu popravan i drzi odlicno baterija
Doagja so ORIGNALEN polnac i USB kabel i slusalki i gratis zastitna futrola
Slikite se od telefonot !
IOS 11.0.3
Leaflet
Në fillim