Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

iPhone 6S 16GB NEVERLOCK

260 EUR

Shitet nga: Dina 17 Pri 21:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
iPhone 6s 16GB Neverlock
upotreben 2 godini
Në fillim