Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

iPhone 6s

0 MKD

Shitet nga: Pavel 17 Nën 16:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Se prodava iPhone 6S 16GB NEVERLOCK
Telefonot e vo odlicna sostojba.
Kupen e od iStyle.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione