Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

iPhone 6S Rose Gold

250 EUR

Shitet nga: Oliver 19 Qer 18:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Se prodava iPhone 6S rose gold 16 GB neverlock, kupen od Mk operator. Telefonot e bez nikakvi ostetuvanja, nikogas ne e otvoren za popravka i postojano koristen so zastitno staklo i maska.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione