Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

iPhone 6s 64GB neverlock rozev

460 EUR

Shitet nga: Моника 04 Mar 21:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Продавам iPhone 6s 64GB neverlock розев, уште 6 месеци гаранција. Без никакви оштетувања и гребаници. Подарок 10 маски и заштитна фолија.
Моника
078383804
Leaflet
Në fillim