Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Iphone 7 + 128 gb

330 EUR

Shitet nga: Vojkan 03 Dhj 16:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Се продава Iphone 7+ 128gb, odlicno sochuvan. Doagja so originalen polnac. Kupen e od T-Mobile, neverlock raboti na site mrezhi.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione