Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

IPHONE 7 PLUS 32GB ROSE GOLD

240 EUR

740 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: @@@ 30 Mar 08:53 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
@@@
NAJNISKI CENI IPHONE 6 PLUS NEVERLOCK 64GB 450 ЕУР
SAMSUNG A30 NOVI 2GOD PISMENA GARANCIJA 190 ЕУР
IPHONE 6S 64GB NEVERLOCK NEKORISTEN 530 ЕУР
IPAD MINI 3 KAKO NOV GOLD 220 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Shkup
TELEFONOT E SOCUVAN,KAKO NOV,ORIGINALNI AKSESOARI
ROSE GOLD
@@@
SAMSUNG GALAXY NOTE 4 KORISTEN WHITE 220 ЕУР
ONE PLUS 7 256gb 8rom NOV 350 ЕУР
iPHONE 5S NEVERLOCK 16GB KORISTEN -
SONY XPERIA L MALKU KORISTEN 2 500 МКД
Në fillim