Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Iphone 7 plus kako nov

280 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: D-mobile 12 Dhj 16:19 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
D-mobile
Samsung Galaxy А 40 8 000 EUR
Samsung Galaxy J3 2016 4 000 MKD
Angliski buldog kucenca 0 MKD
Alcatel Pixi 3 4.0 3 500 MKD
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Shkup
Iphone 7 plus 280€
32 giga NEVERLOCK
3 meseci pismena garancija
📞070-777-933📞
D-mobile
Продажаба на Нови и Половни Мобилни Телефони,Галантерија и Сервис. СЕ НЕ ЕДНО МЕСТО Локација Ново Лисиче Кај трите Кули Спроти Blizoo
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Vidoe Smilevski Bato Br 5 Nasproti Postata Tregoje në hartë
070 777 933
D-mobile
070 777 933
D-mobile
Samsung Galaxy s6 100 EUR
Samsung Galaxy S6 200 EUR
HUAWEI P10  LITE  NOV 230 EUR
Samsung Galaxy S6 Top Sostojba 300 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione