Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Iphone 7 32GB Gold Neverlock

17 000 MKD

Shitet nga: Moris 22 Nën 00:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Iphone 7 (32GB) Gold doaga so polnac i slusalki koristen e 2 nedeli so edna godina garancija od Ledikom nema nitu edna grebnatinka socuvan mnogu dobro i raboti na site operatori
Leaflet
Në fillim