Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

iPhone 7 32GB Gold

25 000 MKD

Shitet nga: stole 18 Pri 17:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Koçan
Modeli
iPhone 7
donesen od anglija rabote so rsim na site mrezi
kako nov ne grebnat
stole
Leaflet
Në fillim