Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se prodava IPhone 7 gold top socuvan 32 gb

9 000 MKD

Shitet nga: Stefan Paunovski 21 Sht 13:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Ohër
Modeli
iPhone 7
Telefon e vo odlicna sostoja vredi da se vidi
Stefan Paunovski
070318008
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione