Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Се продава iPhone 7

14 000 MKD

Shitet nga: Dragana 04 Tet 13:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Ohër
Modeli
iPhone 7
128 Gb
battery health 87 %
одлично сочуван без никакви недостатоци.
Dragana
070247987
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione