Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Iphone 7 128gb gold

7 000 MKD

Shitet nga: Filip 08 Dhj 17:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Modeli
iPhone 7
Prodavam iphone 7 gold 128gb
Odlicno socuvan
So polnach i kutija
Samo ima mal problem ne raboti mikrofonot treba da se smeni audio chipot koj e 1500 denari
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione