Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

iPhone 7 32Gb

280 EUR

Shitet nga: Darian Dje 18:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Modeli
iPhone 7
Mat crn iphone 7. Dobro socuvan ( izgreban e na kjosevite malce). Ne e menuvan ekran nitu display.
Neverlock.
Leaflet
Në fillim