Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

iPhone 7

360 EUR

Shitet nga: Dimitar 09 Maj 12:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Modeli
iPhone 7
Prodavam iPhone 7gold 128gb so orginal kutija kupen od CH. ITNO
Dimitar
078228948
Leaflet
Në fillim