Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

iPhone 6s

100 EUR

150 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Мобил 2018 21 Jan 11:53 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Мобил 2018
HTC Desire 816 75 EUR
APPLE & SAMSUNG Cenovnik promen na ekrani 100 MKD
Samsung Galaxy S7 100 EUR
Mercedes E220 Cdi 2 999 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Modeli
iPhone 7
📲 Iphone 6s
ЦЕНА 6.000 Денари 💵💶💷
Гаранција 3 Месеци
Користен🔍
ЗАБЕЛЕШКА: не работи скенерот за прст
Mk Мобил 📣
☎️Контакт 075-200-430
🇲🇰Локација: Кисела вода
Наспроти Новата Зграда (ПЕГЛА) 📍
Mk Mobil
Мобил 2018
Продажба на мобилни телефони
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Иван Козаров Бр 24 Tregoje në hartë
075200430
Мобил 2018
075200430
Мобил 2018
HTC 12 4 000 MKD
Profesionalna popravka na mobilni tefeoni 999 MKD
Nokia Samsung Alcatel Obicni Mini Telefoni 1 500 MKD
Huawei P20 Lite 150 MKD
Në fillim