Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

iPhone 7 32 GB Silver vo perfektna sostojba!

8 800 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: МОБИЛ ЕЛЕКТРОНИК 11 Mar 16:00 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
МОБИЛ ЕЛЕКТРОНИК
iPhone 11 Pro 256 GB nov telefon top cena 930 ЕУР
iPhone 8 64GB vo perfektna sostojba 199 ЕУР
Samsung A71 nov telefon 24 meseci garancija! 299 ЕУР
Mobil Elektronik-2 servis Lisa Centar 0 МКД
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Shkup
Modeli
iPhone 7
iPhone 7 32 GB 📱Користен Телефон
Цена: 8.800 МКД✅
Достапен во сребрена боја👍🏻
Достава низ цела Македонија🚛
📍Локација: Партизански Одреди 59 (Во зграда одма до Кладилница Моцарт и Рептил маркет)
📍НОВА ЛОКАЦИЈА: ЛИСА ЦЕНТАР НА ПРИЗЕМЈЕ, Булевар Видое Смилевски Бато, Скопје
Контакт Телефон ☎️
КАРПОШ:
📱075554400
☎️023073200
ЛИСА ЦЕНТАР:
📱076406026
22 ГОДИНИ СО ВАС‼️
ВАШАТА ДОВЕРБА Е НАША ОБВРСКА🤝
www.mobilelektronik.com.mk
МОБИЛ ЕЛЕКТРОНИК
СЕРВИС ЗА СИТЕ ВИДОВИ МОБИЛНИ ТЕЛЕФОНИ 22 ГОДИНИ ДОВЕРБА
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Partizanski odredi 59/2 Tregoje në hartë
023073200
https://www.mobilelektronik.com.mk
МОБИЛ ЕЛЕКТРОНИК
023073200
МОБИЛ ЕЛЕКТРОНИК
	 iPhone 11 Pro 256GB Space Gray nov celofan 950 ЕУР
Servis za mobilni 16 godini na pazarot 0 МКД
Ekrani za iPhone Fabricki novi MOBIL ELEKTRONIK 0 МКД
Mobil Elektronik2 servis Lisa Centar 0 МКД
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione