Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Samsung A21S nov so dve godini garancija

190 EUR

280 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: МОБИЛ ЕЛЕКТРОНИК 19 Gush 13:52 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
МОБИЛ ЕЛЕКТРОНИК
iPhone X 64 GB vo PERFEKTNA SOSTOJBA!! 329 ЕУР
Samsung Galaxy A12 nov telefon 24 meseci garancija 10 500 МКД
Samsung Galaxy A50 Koristen vo perfektna sostojba! 9 300 МКД
Servis za mobilni 16 godini na pazarot 0 МКД
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Shkup
Modeli
iPhone 7
Samsung A21S 📱Нов телефон
2 Години Гаранција 👍🏻
Цена: 190€✅
Достапен во плава боја 💙
📍Локација: Партизански Одреди 59 (Во зграда одма до Кладилница Моцарт и Рептил маркет)
📍НОВА ЛОКАЦИЈА: ЛИСА ЦЕНТАР НА ПРИЗЕМЈЕ, Булевар Видое Смилевски Бато, Скопје
Контакт Телефон ☎️
КАРПОШ:
📱075554400
☎️023073200
ЛИСА ЦЕНТАР:
📱076406026
21 ГОДИНА СО ВАС‼️
ВАШАТА ДОВЕРБА Е НАША ОБВРСКА🤝
www.mobilelektronik.com.mk @ Mobil Elektronik / Мобил Електроник
МОБИЛ ЕЛЕКТРОНИК
СЕРВИС ЗА СИТЕ ВИДОВИ МОБИЛНИ ТЕЛЕФОНИ 22 ГОДИНИ ДОВЕРБА
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Partizanski odredi 59/2 Tregoje në hartë
023073200
https://www.mobilelektronik.com.mk
МОБИЛ ЕЛЕКТРОНИК
023073200
МОБИЛ ЕЛЕКТРОНИК
22 godini servis za mobilni MOBIL ELEKTRONIK 0 МКД
Mobil Elektronik2 servis Lisa Centar 0 МКД
Samsung Galaxy A50 Koristen vo perfektna sostojba! 9 300 МКД
Samsung A21S nov so dve godini garancija 190 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione