Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

iPhone 7 rose gold

355 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: UniTel 06 Sht 10:37 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Tetovë
Modeli
iPhone 7
iPhone 7 32Gb rose gold
Si te ri pa asnje vi
Kako nov bez tragi na koristenje
---GRATIS--- Xham mbrojtes dhe fotroll..
---GRATIS--- Staklena folia i fotrolla..
UNITELmobilestore : 072 745 745
UniTel
Iphone X 0 MKD
iPhone 4s 85 EUR
APPLE DISPLAY 65 EUR
iPhone 6s 128GB Space Gray Apple Neverlock ! 460 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione