iPhone 7

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: UniTel 06 Qer 11:18 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Tetovë
Prodhuesi: Apple (Iphone)
Modeli: iPhone 7
#iPhone7
UNITELmobilestore: 072 745 745
Gratis : Xham mbrojtes dhe fotroll.
Gratis : Staklena folia i fotrolla..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim