Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

iPhone 7

390 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: UniTel 06 Sht 10:30 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Tetovë
Modeli
iPhone 7
iPhone 7 128Gb
Si te ri pa asnje vi
Kako novi bez tragi na koristenje
---GRATIS--- Xham mbrojtes dhe fotroll..
---GRATIS--- Staklena folia i fotrolla..
UNITELmobilestore : 072 745 745
UniTel
PRODAZBA NA MOBILNI TELEFONI NOVI  & KORISTENI 9 000 MKD
Samsung Galaxy A5 2017 i ri nov 275 EUR
iPhone 6s rose gold 300 EUR
iPhone 5s  145 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione