Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Iphone 7

230 EUR

Shitet nga: Argjend dalipi Dje 16:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tetovë
Modeli
iPhone 7
Mnogu savuvan
Argjend dalipi
Leaflet
Në fillim