Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

IPHONE 8 PLUS KAKO NOV 64GB CRNA BOJA

330 EUR

700 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: @@@ 01 Pri 06:59 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
@@@
HUAWEI P20 128GB 390 ЕУР
SAMSUNG N7100 NOTE II SIVA BOJA 140 ЕУР
IPHONE X 64GB KAKO NOV 590 ЕУР
SAMSUNG GALAXY A70 KORISTEN3 MESECI 220 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Shkup
KAKO NOV,KOMPLET SO SITE ORIGINALNI AKSESOARI TELEFONOT E CRNA BOJA
@@@
SAMSUNG A8 DUOS KAKO NOV WHITE 200 ЕУР
KAKO NOV IPHONE 5C 16GB NEVERLOCK MALKU KORISTEN 90 ЕУР
SONY XPERIA M5  NOV 220 ЕУР
SAMSUNG GALAXY NOTE 9 KAKO NOV 330 ЕУР
Në fillim