Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

iPhone 8 Plus

650 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: UniTel 06 Sht 10:34 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Tetovë
iPhone 8 Plus 64GB
Si te ri pa asnje vi
Kako nov bez tragi na koristenje
---GRATIS--- Xham mbrojtes dhe fotroll..
---GRATIS--- Staklena folia i fotrolla..
UNITELmobilestore : 072 745 745
UniTel
iPhone 6s 128gb Neverlock UNITELmobile 440 EUR
iPhone 7 red 128GB 730 EUR
Iphone 7 Plus 0 MKD
SAMSUNG & APPLE IPHONE 18 500 MKD
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione