Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

iPhone 8

540 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: UniTel 05 Pri 18:10 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Tetovë
Modeli
iPhone 8
#iPhone8 !
6muaj garancion - INTERNACIONAL !
6meseci garancia - INTERNACIONALNA !
#UNITELmobilestore : 072 745 745
••• GRATIS ••• Xham mbrojtes dhe fotroll..
••• GRATIS ••• Staklena folia i fotrolla..
UniTel
Samsung Galaxy S7 edge 350 EUR
iPhone 6 275 EUR
iPhone 6s 0 MKD
iPhone 7 0 MKD
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione