Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

iPhone 8 kako nov

260 MKD

Shitet nga: Dushica 22 Pri 14:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Veles
Modeli
iPhone 8
Се продава iPhone 8 купен од Америка. Користен е 3ипол години, причина за продажба е купување нов.

65GB
75% battery health
Dushica
075502829
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione