Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

iPhone X 64GB Unlocked Space Gray

450 EUR

Shitet nga: Dario 22 Nën 22:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
iPhone X 64GB - Space Gray
• Во одлична состојба, без гребнатини
• Предната и задната камера работи, FaceID не работи
• Unlocked - Купен од Телеком
Leaflet
Në fillim