Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

IPHONE X 64GB CRNA BOJA

430 EUR

600 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: @@@ 01 Pri 06:59 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
@@@
IPHONE 5 64GB KAKO NOV BLACK 280 ЕУР
IPHONE 8 PLUS 64GB  KORISTEN BLACK  SILVER 360 ЕУР
HTC M8 MALKU KORISTEN  GRAY 100 ЕУР
Iphone 7 128GB NEVERLOCK KORISTEN 230 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Shkup
Modeli
iPhone X
TELEFONOT E KAKO NOV KOMPLET KUTIJA SO AKSESOARI
ORIGINALNI TEL NE REFURBISHED
CRNA BOJA
@@@
@@@
NAJNISKA CENA ZA SAMSUNG GALAXY S6 EDGE PLUS 200 ЕУР
KAKO NOV IPHONE 5C 16GB NEVERLOCK MALKU KORISTEN 90 ЕУР
PROMOCIJA SAMSUNG A6 KAKO NOV 130 ЕУР
HUAWEI P20 128GB 390 ЕУР
Në fillim