Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

IPHONE X 64GB NEVERLOCK NAJNISKA CENA NO FACE ID

320 EUR

560 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: @@@ 02 Pri 11:16 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
@@@
IPHONE 7 PLUS 128gb RED NEVERLOCK 370 ЕУР
SAMSUNG GALAXY GRAND MALKU KORISTEN 6 000 МКД
IPHONE 6S  64GB NEVERLOCK NOVI NAJNISKA CENA 700 ЕУР
SAMSUNG  GALAXY J3 2017  KORISTEN BLACK 7 000 МКД
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Shkup
Modeli
iPhone X
,NEVERLOCK,SOCUVANI,BUKVALNO KAKO NOVI,BEZ FACE ID
@@@
SONY XPERIA L MALKU KORISTEN 2 500 МКД
HUAWEI P9 LITE NOV TMOBILE GARANCIJA 220 ЕУР
SAMSUNG NOTE 8 BLACK  GARANCIJA 730 ЕУР
SAMSUNG A5 2017 120 ЕУР
Në fillim