Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Apple iPhone X 256GB Unlocked Smartphone

500 EUR

Shitet nga: Marek Makesh 18 Pri 14:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Modeli
iPhone X
Apple iPhone X - 256GB - (Unlocked) Smartphone


Apple iPhone 8 Plus 256GB (Unlocked) Smartphone


Samsung Galaxy Note 8 64 GB Unlocked Midnight Black


Samsung Galaxy S9+ Plus 256GB 6G RAM-Unlocked


Samsung Galaxy S8+ Plus 128GB 6GB RAMPromos are on:

Buy 3, you get 2 free + free delivery!

Buy 5, you get 3 units free + free delivery!

Buy 10, you get 6 units free + free delivery!

For Purchases & Inquiries Contact Us For More Information...


E-mail: [email protected]whatsapp: +60106604313


Skype: vitotria6


Thanks.
Marek Makesh
+60106604313
Leaflet
Në fillim