Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

poloven kako nov

380 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Planet mobil 14 Dhj 16:11 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Planet mobil
poloven kako nov 900 ЕУР
nov neaktiviran 1 050 ЕУР
polovni kako novi 420 ЕУР
iPhone 11 Pro Max 730 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Veles
Modeli
iPhone X
telefonot e za evropski pazar vo extra sostojba komplet se orginalno ne servisiran
Planet mobil
Продожба на нови и половни телефони, сервис, галантерија.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ул. Благој Ѓорев бр. 11 Велес Tregoje në hartë
070216517
Planet mobil
070216517
Leaflet
Planet mobil
Samsung Galaxy A71 24 meseci garancija 20 500 МКД
Iphone 11 45 000 МКД
Iphone Xs Poloven kako nov 35 000 МКД
Polovni kako novi 0 МКД
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione