Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

IPHONE XR KAKO NOV 128GB NO FACE ID

350 EUR

720 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: @@@ 19 Mar 15:03 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
@@@
IPHONE X 64GB CRNA BOJA 410 ЕУР
SAMSUNG GALAXY A80 230 ЕУР
iWATCH KAKO NOV SILVER 130 ЕУР
iPAD MINI KORISTEN 120 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Shkup
KAKO NOV KUPEN OD OPERATOR,RABOTI NA SITE OPERATORI,NEVERLOCK,CRVENA BOJA,BEZ FACE ID
@@@
PRODAZBA NA MOBILNI TELEFONI
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Jane Sandanski Tregoje në hartë
076777770
@@@
IPHONE 6S KORISTENI 16GB NEVERLOCK 60 ЕУР
SAMSUNG GALAXY A5 2017 GOLD 240 ЕУР
SAMSUNG GALAXY A70 KAKO NOV KORISTEN GARANCIJA 180 ЕУР
SAMSUNG S21 1EDEN DEN KORISTEN 600 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione