Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

iPhone Xr 128GB vo odlicna sostojba

450 EUR

Shitet nga: Angela Dje 16:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Veles
Se prodava Iphone Xr 128 GB perfektno socuvan, vo odlicna sostojba
Telefonot e kako nov, bez niedna grebnatina
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione