Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

For Sale : Apple iPhone Xs Max

540 EUR

Shitet nga: Anthonio 03 Pri 04:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Dibrë
Apple iPhone Xs Max
Apple iPhone X 64GB
Apple iPhone X 256GB

Apple iPhone 8
Apple iPhone 8 64GB
Apple iPhone 8 256GB

Apple iPhone 8 Plus 64GB
Apple iPhone 8 Plus 256GB

For more details contact us via Email:

allroundgadget1@gmail.com
allroundgadget1@yahoo.com
allroundgadget1@hotmail.com

Skype ID : allroundgadget1_1
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione