Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

IPHONE XS MAX 64gd GOLD

400 EUR

720 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: @@@ 14 Jan 09:39 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Shkup
KAKO NOV 64Gb ZLATEN
@@@
IPHONE 6+ 126GB NEVERLOCK SILVER 750 EUR
SAMSUNG GALAXY S6 EDGE  NEVERLOCK 130 EUR
SAMSUNG I9100 S I I KAKO NOV WHITE 4 000 MKD
SAMSUNG GALAXY A5 2017 GOLD 240 EUR
Në fillim