Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

İphone XS MAX 64GB

440 EUR

Shitet nga: Sertan 11 Jan 20:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Veles
Telefonot e donesen od amerika i koristen e tamu samo tri meseci bez grepka zaklucen na americka mrezha sprint mozhe da si raboti so rsim bez problem na nasha mrezha
Nikogash ne otvaran i servisiran
Bukvalno kako nov
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione