Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

iPhone Xs Max

430 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Planet mobil 17 Shk 14:54 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Planet mobil
Huawei P Smart Pro 14 000 MKD
nov neaktiviran 830 EUR
Нов европски неактивиран 64 и 256 44 300 MKD
poloven kako nov 380 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Veles
telefonite se polovni kako novi so orginalni delovi ne se "exponati"
Xs 64 x 430
Xs max 64 x 480
Planet mobil
Продожба на нови и половни телефони, сервис, галантерија.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ул. Благој Ѓорев бр. 11 Велес Tregoje në hartë
070216517
Planet mobil
070216517
Leaflet
Planet mobil
Нов европски неактивиран 64 и 256 44 300 MKD
nov neaktiviran 1 050 EUR
poloven kako nov 9 000 MKD
poloven kako nov 900 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione