Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

iPhone XS Gold-NOV kupen od MediaMarkt CH

720 EUR

Shitet nga: Apple 01 Jan 16:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Koçan
NOV Apple iPhone XS Gold 64GB, kupen od MediaMarkt Svajcarija so 2 godini garancija (do 12/2021). Bez zameni
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione