Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

iPhone Xs - GOLD - 256 GB - kako nov, od USA

530 EUR

Shitet nga: Saso Stamenkovski 16 Dhj 19:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Apple iPhone XS - 256 GB - GOLD

Sekogas koristen so maska i screen protector. Mala grebnatinka dole desno, sto ne e na ekranot. Od USA.
Saso Stamenkovski
078370294
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione