Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

iPhone XS 512GB

700 EUR

800 EUR

Shitet nga: Nikola 03 Pri 19:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Neotpakuvan iPhone XS 512GB silver
Od T-Mobile
Otklucen za site mrezi
Në fillim