Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Neotpakuvan iPhone XS 512GB

800 EUR

Shitet nga: Nikola 12 Mar 16:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Nov neotpakuvan iPhone XS 512GB Silver
Od T-Mobile
Otklucen za site mrezi
Nikola
Në fillim