Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

iPhone 8 Plus

300 EUR

450 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Мобил 2018 21 Dhj 09:52 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Мобил 2018
Samsung Galaxy A10s 6 000 MKD
Sony m4 50 EUR
Huawei Psmart 2019 120 EUR
Samsung Galaxy  S8 8 000 MKD
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
📲 iPhone 8 Plus
300 Евра
3 Месеци Писмена Гаранција
Отклучен на сите Сим Картички
Користен 🔍
Mk Мобил 📣
☎️Контакт 075-200-430
🇲🇰Локација: Кисела вода
Наспроти Новата Зграда (ПЕГЛА) 📍
Mk Mobil @ Mk Mobil @ Mk Mobil
Мобил 2018
Продажба на мобилни телефони
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Иван Козаров Бр 24 Tregoje në hartë
075200430
Мобил 2018
075200430
Мобил 2018
SAMSUNG GALAXY M10  NOV 120 EUR
Samsung Galaxy S9  kako Nov 280 EUR
SAMSUNG GALAXY S8 10 000 MKD
Iphone 5s 50 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione