Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

iPhone Xs 64GB space gray

420 EUR

Shitet nga: Nikolina 22 Pri 22:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Se prodava Iphone xs 64gb space gray.
Telefonot e kupen od Vip, prv korisnik, nema nisto menuvano na nego i e odlicno socuvan bez grebnatinki sekogas koristen so maska i zastitna staklena folija.
So telefonot sleduvaat 4 maski, polnac i kutija.
za povekje informacii kontaktirajte me na viber .
Nikolina
078213359
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione