Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

iPhone XS 64GB

420 EUR

Shitet nga: Nina Dimovska 22 Pri 22:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Se prodava Iphone XS 64gb space gray, telefonot e kupen od vip, prv korisnik, nema nisto menuvano na nego i e odlicno socuvan bez grebnatinki sekogas koristen so maska i staklena folija . So telefonot sleduvaat 4 maski i polnac
Nina Dimovska
078213359
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione