Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

BlackBerry 9300 Curve

3 000 MKD

Shitet nga: Nikola 31 Mar 09:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Prilep
Prodhuesi
BlackBerry
Se prodava BlackBerry 9300 curve donesen od Anglija raboti na site mrezi so nego sleduva full pakuvajne. Ekstra zacuvan na nego se funkcionira. Povejke informacii imate na : http://www.gsmarena.com/blackberry_curve_3g_9300-3422.php linkot.
Se prodava: 3000den.
Za povejke informacii kontaktirajte na brojot:
075-630-513
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione