Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

HTC 10 KAKO NOV BEZ GREBNATINA

150 EUR

250 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: @@@ 14 Gush 18:02 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
@@@
HTC DESIRE 626 DUAL SIM 100 ЕУР
SAMSUNG J5 2017 NOV NEKORISTEN KUPEN OD VIP 190 ЕУР
SAMSUNG S20 KAKO NOV 450 ЕУР
SAMSUNG S20+KAKO  NOV EU MODEL 500 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Shkup
Prodhuesi
HTC
Modeli
10
TEL E KAKO NOV,ZLATNA BOJA
KOMPLET KUTIJA SO SITE AKSESOARI
@@@
SAMSUNG GALAXY S5 NOV 280 ЕУР
IPHONE 7 32GB CRN 110 ЕУР
IPHONE 6S PLUS 16GB NEVERLOCK 130 ЕУР
SAMSUNG A8 DUOS KAKO NOV WHITE 200 ЕУР
Në fillim