Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Nekoristen HTC Desire310

5 000 MKD

Shitet nga: Bojan 09 Shk 15:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Manastir
Prodhuesi
HTC
Se prodava Nov Nekoristen HTC Desire 310
CPU - 1.3 GHz, Quad Core CPU
RAM memory - 1 GB
Internal Memory - 4 GB / Extended memory microSD up to 32 GB
Camera - 5 MP camera with fixed focus
Video - 1080p Full HD video recording
Leaflet
Në fillim