Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

HTC Desire 310

6 000 MKD

Shitet nga: Mobi 10 Shk 10:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhuesi
HTC
Nov neotpakuvan HTC Desire 310 so garancija 1god.
Moznost za prodazba i vo Skopje
Leaflet
Në fillim