Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

NOV HTC DESIRE EYE

360 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: PLANETMOBIL 08 Maj 11:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Veles
Prodhuesi
HTC
TELEFONOT E NOV FULL PAKOVANJE SO 1GOD GARANCIJA
PLANETMOBIL
+38978366646
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione