Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

HTC ONE M8 ITNO

180 EUR

Shitet nga: Filip Mateski 22 Tet 00:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Itno se prodava telefonot e solidno socuvan so nego sleduva polnac i slusalki cenata e fiksna.
Filip Mateski
078284547
Në fillim